Beker van West-Vlaanderen

 

MODALITEITEN BVWVL 16-17

 

Beker van West-Vlaanderen Minivoetbal VMF 16-17
W Zaal Dag Datum Uur Thuisploeg Bezoekers Uitslag Corners
Voorronde (voor 07/02/17)
1 Bev. Leie MAA 06/02/17 19u30 Mvv Waregem I Mvz Zedelgem 10 – FF
2  Anzegem DON 23/02/17 21u00 Cappuccino Waregem Mvc De Aftrappers 6 – 2
3  Oostkamp WOE 01/02/17 21u00 PSO Bmw Cocquyt Buurtwerken Stubbekw. 6 – 13
4 KK Brugge VRIJ 27/01/17 22u00 Mvc Plan-it Brugge Creato Keuken Kortrijk 4 – 4 2 – 1
5  Jabbeke  MAA 30/01/17 19u00 Tik en Weg WDP Rollegem II 8 – 3
6 Markegem  MAA 06/02/17 22u00 Café De Haan Wakken PSO Flyer.be 8 – 5
7 BCB Brugge DON 26/01/17 22u00 Santa Cruz Assebroek De Ploeg van ‘t Stad 8 – 8 1 – 2
8 KK Brugge  WOE 01/02/17 22u00 Deportivo Brugge RVE United 22 – 1
9 KK Brugge DIN 31/01/17 20u00 Mvc Grêmio Vo De Winste 5 – 8
10  Rol Kapelle DON 26/01/17 21u30 ’t Leeuwke Wevelgem Squadria Bruggia 16 – 6
11 WOE 25/01/17 21u30 Puskas Ardooie Mvc De Sportwereld Tor. 13 – 5
12 Oostkamp WOE 08/02/17  21u00 Mvc Betcenter Papyrus Mvc Desselgem 2 – 12
13  Meulebeke  MAA 30/01/17 21u30 Autoparts Stekelorum Iz. In ’t Nieuw Museum 12 – 4
14 Bev. Leie MAA 30/01/17 19u30 Mvv Waregem II Mvc United Brugge A 5 – 3
1/8e Finales (voor 07/03/17)
15  Zeebrugge  MAA  20/03/17  21u00 De Ploeg van ‘t Stad Autoparts Stekelorum Iz. 6 – 16
16  KK Brugge  DIN  21/02/17  22u00 Vo De Winste WDP Rollegem I 10 – FF
17 Deportivo Brugge Mvc Plan-it Brugge 10 – FF
18  Varsenare  MAA  13/03/17  22u00 Tik en Weg Cappuccino Waregem 9 – 2
19  KK Brugge  MAA  06/03/17  22u00 Buurtwerken Stubbekw. Puskas Ardooie 10 – FF
20   Rol Kapelle  DON  02/03/17  21u30 ’t Leeuwke Wevelgem Mvv Waregem I 4 – 3
21  Markegem  MAA  06/03/17  22u00 Café De Haan Wakken Mvv Waregem II 8 – 6
22  Bev. Leie  MAA  06/03/17  20u00 Mvc Desselgem MSZM Brugge 5 – 7
1/4e Finales (voor 01/04/17)
23  Jabbeke  MAA 10/04/17 20u00 Autoparts Stekelorum Iz. Tik en Weg 3-7
24  KK Brugge  DIN 28/03/17 22u00 Vo De Winste Buurtwerken Stubbekw. 2 – 4
25  Markegem  MAA 27/03/17 21u00 Café De Haan Wakken MSZM Brugge 5 – 4
26  KK Brugge  WOE 22/03/17 22u00 Deportivo Brugge ’t Leeuwke Wevelgem 17 – 4
1/2e Finales (voor 20/04/2017)
27 Tik en Weg Café De Haan Wakken 4 – 5
28  KK Brugge  MAA 10/04/17 22u00 Buurtwerken Stubbekw. Deportivo Brugge 2-8
FINALE
29 RUD ZON 30/04/17 21u00 Café De Haan Wakken Deportivo Brugge 11 – 7

 

 

Beker van West-Vlaanderen Minivoetbal VMF 15-16
W Zaal Dag Datum Uur Thuisploeg Bezoekers Uitslag Corners
Voorronde (voor 30/01/16)
1  KK  Maa  21/12/15  19u00 DaringBoys Brugge Mvc Creato Keukens 3-12
2  KK  Zat  19/12/15  19u00 Vo De Winste Fc Zwolle 4-5
3  KK  Woe  23/12/15  21u00 Mvc Betcenter Papyrus WDP Rollegem II 7-6
4  Rud  Zon  20/12/15  20u00 PSO Bmw Cocquyt In ‘t Nieuw Museum 9-0
5  Meu  Vrij  29/01/16  22u30 Autoparts Stekelorum Mvc De Sportman 10-0
6  Bev  Maa  11/01/16  19u30 Mvv Waregem II Cappuccino Het Pand 2-4
7  Bev  Maa  25/01/16  19u30 Mvv Waregem I Dynamo Killar 18-1
8  KK  Woe  23/12/15  20u00 Real Catenaccio De Aftrappers 5-9
9  ARD  Zat  30/01/15  20u00 Puskas Biting Ardooie De Ploeg van ‘t Stad 20-5
10  KK  Maa  28/12/15  19u00 De Striep Deportivo Brugge 3-17
11  DES  Din 19/01/16 22u00 Mvc Desselgem B. Stubbekwartier 14-3
12  SPD  Woe  03/02/15  21u00 Circosia Blankenberge PSO Lakk 0-10
13  KK  Woe  23/12/15  22u00 Mvc Bricx Vastgoed t Leeuwke Wevelgem 3-9
14  VAR  Din  26/01/16  22u00 MS Zotte Mutse Brugge DP Varsenare 4-8
1/8e Finales
15 KK Maa 22/02/16 22u00 W8: De Aftrappers W9: P. Biting Ardooie 5-15
16 KK Woe 24/02/16 22u00 W3: Mvc Betcenter Papyrus W4: PSO Bmw Cocquyt 2-6
17 DES Din 08/03/16 22u00 W11 Mvc Desselgem W6: Cappuccino Het Pand 10-8
18 ANZ Maa 25/01/16 21u30 W1: Mvc Creato Keukens W13: t Leeuwke Wevelgem 1-8
19 ROL Woe 24/02/16 20u30 WDP Rollegem I W14: DP Varsenare 5-7
20 ZED Woe 03/02/16 21u00 W2: Fc Zwolle W10 Deportivo Brugge 2-21
21 KOR Woe 24/02/16 19u00 KBC Kortemark W12: PSO Lakk 5-2
22 MEU Woe 24/02/16 22u30 W5: A. Stekelorum Izegem W7: Mvv Waregem I 6-10
1/4e Finales (voor 30/03/16)
23  BEV  Maa  21/03/16  19u30 W22: Mvv Waregem I W15: P. Biting Ardooie 7-7 7-6
24  RK  Maa  28/03/16  21u00 W18: ‘t Leeuwke Wevelgem W21: KBC Kortemark 5-9
25  VAR  Woe  30/03/16  22u00 W19: De Plakkers Varsenare W16 : PSO Bmw Cocquyt 12-3
26  BEV  Din  19/04/16  21u00 W17: Mvc Desselgem W20: Deportivo Brugge 4-7
1/2e Finales (voor 30/04/2016)
27  RUD  Maa  02/05/16  21u00 W26: Deportivo Brugge W23: Mvv Waregem I 4-5
28  VAR  Woe  13/04/16  22u00 W25: De Plakkers Varsenare W24: KBC Kortemark 6-5
FINALE
29 BLA DON 5/05/16  21u30 W28: De Plakkers Varsenare W27: Mvv Waregem I

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]